Wszystkiego najlepszego dla NAJLEPSZYCH!

W tym tygodniu w Eduradzie jak zwykle mnóstwo ciekawych rzeczy, ale najpierw – życzenia!

Ponieważ w środę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, proszę, abyście Państwo – Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice, którzy są wszak pierwszymi nauczycielami swoich dzieci – przyjęli najserdeczniejsze życzenia od redakcji Edurady. Niech każdy dzień przynosi Wam dowody, że warto było wybrać tę niełatwą ścieżkę kariery, że warto się wciąż doskonalić, że godziny spędzone na przygotowaniach nie idą na marne. Abyście cieszyli się wdzięcznością rodziców, sympatią uczniów i szacunkiem rządzących – tego w tym roku życzy Wam Edurada! 

A poza tym zapraszamy do lektury ciekawych artykułów:

W poniedziałek w niezwykle merytorycznym i wyczerpującym tekście Krysytna Budzianowska pokazuje, jakie zmiany przyniosło podpisane w lipcu rozporządzenie o kształceniu uczniów z niepełnosprawnością. Co szkoła może, co powinna, na jakie wsparcie może liczyć – wszystko znajdziecie Państwo w artykule. A więcej informacji na szkoleniach prowadzonych przez naszą ekspertkę – polecamy z całego serca!

We wtorek Wojciech Turewicz przenosi ocenianie kształtujące, którego od dawna się uczymy, do świata dorosłych – do świata biznesu. Tam również przynosi ono mnóstwo korzyści!

W środę – w święto nauczycieli – Grażyna Tobolska, która od 30 lat pracuje jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, pisze o tym, co dla niej w tym zawodzie najważniejsze i najcenniejsze. Polecamy i zachęcamy do dzielenia się przemyśleniami.

W czwartek – dobre praktyki z Żabnicy. Tym razem Dni Tematyczne obchodzone w tamtejszej szkole podstawowej. Zachęcamy!

W piątek zaś pochylimy się wraz z dziećmi nad pracą domową. Jak ona wygląda z punktu widzenia rodziców???

Polecamy, raz jeszcze życząc wszystkiego, co najlepsze!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *