Wycisz umysł metodą Dudnienia Różnicowego!

Czujesz się zmęczony? Wyeksploatowany? A może po prostu chcesz się zrelaksować na głębszym poziomie? Dzisiaj proponujemy rewolucyjną technologię dźwiękową – Dudnienie Różnicowe.

Wielu rodziców, nauczycieli pisze do naszej Redakcji w związku z mocno postępującym napięciem nerwowym i skutkami przewlekłego stresu. Postanowiliśmy zatem dzisiaj pokazać Naszym Czytelnikom sprawdzoną metodę relaksacji, jaką jest dudnienie różnicowe.

 

DUDNIENIA RÓŻNICOWE to rewolucyjna technologia dźwiękową, wynikająca z wiedzy na temat naturalnego funkcjonowania ludzkiego mózgu. W czasie swojej aktywności mózg człowieka generuje bowiem fale elektromagnetyczne oraz potencjały elektryczne. Te różne formy fal i potencjałów odpowiadają różnym stanom mentalnym, np. odpoczynkowi fale alfa, stanowi głębokiego snu fale delta, medytacji fale theta, natomiast aktywności fizycznej fale beta.

Wykorzystując w podkładzie muzycznym DUDNIENIA RÓŻNICOWE , przyczyniamy się do powstania określonego rodzaju fal mózgowych, które w konsekwencji prowadzą do pożądanych stanów świadomości.

Nagrania z wykorzystaniem DUDNIEŃ RÓŻNICOWYCH są dźwiękowo kierowanym procesem łączącym kombinację łagodnie połączonych dźwięków o różnej częstotliwości, szumu, muzyki relaksacyjnej, poleceń słownych, ćwiczeń relaksacyjnych i prowadzonych wizualizacji, które mają na celu uzyskanie określonych stanów świadomości bez wykorzystywania sugestii podprogowych. Dostrajając umysł do odpowiedniej częstotliwości fal mózgowych, możemy uzyskać bezpośredni dostęp do podświadomości, która jest odpowiedzialna za to, jak postrzegamy świat, nasze możliwości i zdarzenia, które nam się przytrafiają.

Dźwiękowo prowadzone programy z wykorzystaniem DUDNIEŃ RÓŻNICOWYCH opracowane są do słuchania tylko i wyłącznie przez słuchawki stereofoniczne.

Na czym dokładnie polega ta metoda?

Gdy założymy słuchawki (ważne, żeby były to słuchawki typu „pluskwa”), do jednego ucha doprowadzany jest jednostajny dźwięk o pewnej częstotliwości, a do drugiego ucha doprowadzany jest analogiczny dźwięk, ale o nieco innej częstotliwości. Oba te dźwięki łączone są przez mózg i w wyniku tego połączenia powstają dudnienia różnicowe. Efekt jest zadziwiający – zmysły się uspokajają a człowiek zapada w stan głębokiej relaksacji.

Słuchając muzyki z podkładem DUDNIEŃ RÓŻNICOWYCH, nie wolno wykorzystywać żadnych układów wyciszających szumy takich, jak np. Dolby.

 

UWAGA! Nie wolno słuchać muzyki z DUDNIENIAMI RÓŻNICOWYMI prowadząc pojazdy, obsługując ciężki sprzęt, urządzenia mechaniczne oraz w przypadkach, gdy dana sytuacja wymaga całkowitej, świadomej koncentracji. Muzyki z DUDNIENIAMI RÓŻNICOWYMI nie powinny słuchać osoby cierpiące na epilepsję i zdiagnozowaną depresję kliniczną, mające różnego rodzaju stany paranoidalne i kobiety w ciąży

Zapraszamy na naszą nową stronę z ofertami pracy dla nauczycieli:

Praca dla nauczyciela

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *