Zadbajmy o nasze dzieci…

Wyjątkowo długo zastanawiałam się nad tytułem artykułu otwierającego kolejny nowy tydzień. Jedni wciąż odpoczywają na feriach zimowych, inni już wrócili do pracy, a jeszcze inni trwają w oczekiwaniu na zasłużony odpoczynek. Mam tu oczywiście na myśli najmłodszych… Artykuły, które opublikujemy w tym tygodniu, zainspirowały mnie do tego, aby pomyśleć o tym, jak zadbać o dzieci i młodzież. Pojawiła się też myśl, że absolutnie wszyscy tego wsparcia, troski potrzebują – bez względu na to, w jakiej są sytuacji.

Wyjątkowo długo zastanawiałam się nad tytułem artykułu otwierającego kolejny nowy tydzień. Jedni wciąż odpoczywają na feriach zimowych, inni już wrócili do pracy, a jeszcze inni trwają w oczekiwaniu na zasłużony odpoczynek. Mam tu oczywiście na myśli najmłodszych…

Artykuły, które opublikujemy w tym tygodniu, zainspirowały mnie do tego, aby pomyśleć o tym, jak zadbać o dzieci i młodzież. Pojawiła się też myśl, że absolutnie wszyscy tego wsparcia, troski potrzebują – bez względu na to, w jakiej są sytuacji.

 

Już dziś tekst Jacka Jagiełły o egzaminie maturalnym w nowej formule 2023.

Jutro Renata Bajor podpowie, jak rozpocząć wielką  przygodę z programowania już w przedszkolu – Scratch Junior czeka!

W środę poznacie podstawową zasadę wywierania wpływu na ludzi – regułę wzajemności, o której pisze Anna Kozimor-Cyganik.

W czwartek Magdalena Soszyńska-Kalinowska opisuje trudne zachowania u dzieci oraz przyczyny ich powstawania.

Natomiast w piątek Monika Zdrzyłowska porusza trudny temat depresji u dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do lektury!

Redaktorka Naczelna Edurady

Zapraszamy na naszą nową stronę z ofertami pracy dla nauczycieli:

Praca dla nauczyciela

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *