Zmiany, zmiany, zmiany

Aby tchnąć entuzjazm w zmęczonych czytelników – zmieniamy się dla Was na lepsze!

 Zmiany w Eduradzie nie będą może rewolucyjne, ale mają na celu ułatwienie korzystania z naszego portalu i odnajdywania tego, czego Państwo potrzebujecie. Na początek zwracamy Waszą uwagę na zmianę nazewnictwa – pozwoliliśmy sobie nazwać nasz bogaty zbiór artykułów i felietonów Biblioteką Pedagogiczną. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie – nie tylko w artykułach najnowszych, ale przede wszystkim w jakże rozległych zbiorach zasobów z okresu trzech lat funkcjonowania Edurady.

Chciałabym również zwrócić państwa uwagę na kategorię „Wywiady na 25-lecie”. Jest to cykl rozmów prowadzonych przez dyrektora Edurady Artura Foremskiego z osobami, które odegrały znaczącą rolę w rozwoju oświaty w wolnej Polsce. W tym tygodniu we środę będą państwo mieli okazję przeczytać rozmowę z Włodzimierzem Paszyńskim: pedagogiem, publicystą, byłym wiceministrem edukacji, a obecnie zastępcą prezydent Warszawy. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa ten wywiad i z niecierpliwością będziecie czekać na kolejne!

Ponadto w tym tygodniu: w poniedziałek Marek Chęciński poruszy niezwykle istotny temat roli szkoły w zapobieganiu problemowi bezrobocia. We wtorek Wojciech Turewicz wraca do podstaw i przypomina zasady komunikacji interpersonalnej. W czwartek Artur Foremski podzieli się wrażeniami z konferencji na temat agresji, zaś w piątek – w oczekiwaniu na radosne poniedziałkowe święto – Grażyna Tobolska zabierze nas w podróż do sentymentalnej krainy dzieciństwa.

Zapraszamy do Edurady w tym tygodniu i nie tylko!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *