Zostać dyrektorem

W tym tygodniu ze względu na weekend majowy wydanie Edurady będzie krótsze. W poniedziałek przedstawiamy dalszy ciąg poradnika „Nowoczesny dyrektor szkoły” Artura Foremskiego. Pierwszy rozdział wypełniają praktyczne wskazówki, pozwalające kandydatowi na stanowisko dyrektora szkoły odpowiednio przygotować się do konkursu. Autor podpowie jak się zaprezentować, jak długo planować swoje wystąpienie, jak odpowiadać na pytania komisji.

We wtorek zapraszamy do zapoznania się z artykułem naszej ekspertki Anny Borowej. Pomysł napisania tego tekstu zrodził się w głowach naszych Czytelników, którzy parokrotnie prosili redakcję Edurady o obszerniejszy tekst poświęcony bezpieczeństwu ucznia w szkole, także w aspekcie odpowiedzialności prawnej. Z przyjemnością spełniamy Państwa oczekiwania. Fachowość i ogromna wiedza Anny Borowej gwarantują, że lektura tego tekstu przyniesie wiele pożytku nauczycielom, dyrektorom i rodzicom.

            Na koniec wszystkim maturzystom spędzającym długi weekend z książką w ręku, życzymy owocnej nauki i sukcesów na tegorocznych egzaminach dojrzałości.

Przyjemnej lektury i udanej majówki