1000 artykułów w Eduradzie!

W tym krótkim tygodniu Edurada zaprasza Państwa do świętowania!

Najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia w Eduradzie jest tysięczny artykuł, który ukaże się na naszych łamach już jutro. Nasza biblioteka pedagogiczna liczy już 1000 artykułów! Obejmują one rózne tematy: od „twardych”: przepisów prawa czy rozporządzeń, poprzez „miękkie” – jak rozważania na temat motywowania uczniów czy komunikacji interpersonalnej, po zupełnie osobiste przemyślenia i refleksje naszych autorów.

Nasi autorzy… to oni dziś zasługują na naszą największą wdzięczność, podziw i szacunek. To oni od lat dzielą się z państwem swoja wiedzą, doświadczeniem, ale też emocjami i uczuciami. Dają nam cząstkę siebie, aby nasze życie było łatwiejsze, spokojniejsze, lepsze. Nie sposób wymienić wszystkich osób, które przyczyniły się do Eduradowego sukcesu, ale warto wspomnieć choć o kilku: Krystynie Budzianowskiej i Wojciechu Turewiczu, którzy napisali dla Państwa po kilkadziesiąt felietonów; Izabeli Nowackiej, Macieju Biernackim, Jolancie Fiedeń-Zabłotny, którzy są autorami naszych tegorocznych praktycznych cykli dotyczących wicedyrektorów, awansu zawodowego i prawa pracy w szkole; Monice Zdrzyłowskiej, Arturowi Foremskiemu i Ewie Biernackiej, poruszających trudne, ale aktualne tematy jak przemoc i agresja w szkole, konkurs na stanowisko dyrektora czy praca z dzieckiem cudzoziemskim w polskiej szkole… Przykłady można by mnożyć. Każdy, kto choć raz napisał artykuł do Edurady może dziś z dumą świętować bycie częścią Biblioteki Pedagogicznej liczącej 1000 woluminów! Dziękujemy Wam z całego serca – i prosimy o jeszcze, aby kolejny tysiąc artykułów trafił do naszych czytelników już wkrótce.

Świętowaniu poświęcimy w tym tygodniu wtorek – tego właśnie dnia opublikujemy w Eduradzie tysięczny artykuł, autorstwa laureatki lub laureata naszego konkursu dla autorów. Wybór nie był łatwy, niestety nie wszystkie nadesłane teksty uda nam się opublikować, ale jestem pewna, że z radością i zainteresowaniem przeczytacie Państwo artykuł zwycięzcy!

W poniedziałek zapraszamy na ostatnią część cyklu Jolanty Fiedeń-Zabłotny Dyrektor jako pracodawca. Tym razem przeczytamy co robić w sytuacjach trudnych – kiedy zmuszeni jesteśmy stawić się przed sądem. Polecamy!

W środę zaś zakończymy cykl Artura Foremskiego o konkursie na stanowisko dyrektora szkoły – to kolejna szansa, by na pewno doskonale się przygotować. Polecamy!

Następnie zaś zapraszamy do świętowania długiego weekendu – również z Eduradą, bo wśród 1000 naszych artykułów na pewno znajdziecie Państwo coś, co Was zainteresuje. Słonecznego tygodnia!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *