2 LATA EDURADY! PREMIERA KSIĄŻKI „EDURADA-OD TEORII DO PRAKTYKI”

Sobota, 7 czerwca dla wszystkich tworzących Eduradę była dniem wyjątkowym. W tym dniu celebrowaliśmy 2 rocznicę powstania naszego portalu, ukazanie się 500 artykułu na jego łamach, a także premierę II części eduradowej książki „Od teorii do praktyki”.

O poranku wszyscy uczestnicy spotkania (zaproszeni goście, autorzy publikacji oraz zespół redakcyjny i kierownictwo grupy EKO-TUR), stawili się w wyśmienitych nastrojach, gotowi do świętowania.

Miałem wielką przyjemność rozpocząć to spotkanie, a także w kilku zdaniach przedstawić historię tworzenia Edurady. Wojtek Turewicz, Prezes Grupy EKO-TUR w swym wystąpieniu dziękował za wspólny wysiłek wszystkich publikujących, którego efektem było ukazanie się ponad pięciuset artykułów od momentu uruchomienia portalu. Osobiste podziękowania otrzymali członkowie zespołu redakcyjnego, a także Anna Rękawek, która w tym okresie wspierała nas swoją wiedzą i doświadczeniem przy tworzeniu portalu.

Dzień ten, to również premiera najnowszej książki Wydawnictwa Eko-Tur „EDURADA – Od teorii do praktyki, część II”. W publikacji zawarte zostały najciekawsze artykuły, które ukazały się na Eduardzie w ostatnim roku.

Dla zaproszonych gości przygotowaliśmy ciekawe wystąpienia, chcąc m.in. pokazać, jak wykorzystywać narzędzia on line do budowania osobistej marki, o czym mówiła Ola Turewicz.

Natomiast nasz naczelny Piotr Ślusarczyk przygotował i zaprezentował z humorem najważniejsze zasady sztuki pisania.

Po części formalnej pojawił się urodzinowy tort! Był to idealny moment na luźniejsze rozmowy i wspominki.

 

Osoby piszące do Edurady mieszkają w różnych częściach naszego kraju, i dla wielu był to dobry moment, aby poznać się osobiście.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *