EDURADA – NOWE ROZDANIE!

Drodzy Eduradowicze! Jest mi niezmiernie miło powitać Was w nowej odsłonie naszej Edurady. Jak widzicie, przywdzialiśmy nowe szaty. Mamy nadzieję, że od teraz łatwiej będzie Wam wyszukiwać potrzebne treści, a co najważniejsze – strona ma także swoją wersję responsywną – dostosowaną do urządzeń mobilnych, więc śmiało możecie do nas zaglądać również z telefonów komórkowych. Czekamy na Wasze pierwsze wrażenia – piszcie do nas, jak Wam się podoba nowa strona!

Drodzy Eduradowicze!

Jest mi niezmiernie miło powitać Was w nowej odsłonie naszej Edurady. Jak widzicie, przywdzialiśmy nowe szaty. Mamy nadzieję, że od teraz łatwiej będzie Wam wyszukiwać potrzebne treści, a co najważniejsze – strona ma także swoją wersję responsywną – dostosowaną do urządzeń mobilnych, więc śmiało możecie do nas zaglądać również z telefonów komórkowych.

 

Czekamy na Wasze pierwsze wrażenia – piszcie do nas, jak Wam się podoba nowa strona!

 

A w tym tygodniu – same nowości:

 

Poniedziałek – Kalendarium Dyrektora Szkoły na maj – Ewa Ratajczyk specjalnie dla Was uporządkowała wszystkie dyrektorskie obowiązki w gorącym, przedwakacyjnym, okresie.

Wtorek – Nowelizacja Karty Nauczyciela – Jacek Jagiełło sprawdza, co zmieniło się w zatrudnianiu i zwalnianiu nauczycieli.

Środa – Edukacja Włączająca – zespół badawczy EKO-TUR publikuje raport dotyczący pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Czwartek – Czy Twoja praca jest Twoją pasją? Co zrobić, jeśli nie – Karina Pliszka podpowiada, w jaki sposób zapanować nad własnym życiem zawodowym.

Piątek – Dudnienia Różnicowe – Anna Kozimor-Cyganik przypomina, jak można się zrelaksować, przestawiając mózg na nieco spokojniejsze fale.

 

Zapraszamy do lektury!

 

 

Anna Kozimor-Cyganik

Redaktorka Naczelna Edurady

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *