Jesienne przemyślenia

Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą z dyrektorami, rodzicami i nauczycielami. Dziękujemy za zaufanie. Ogromną radość sprawiają nam rosnące wciąż słupki oglądalności, wiemy bowiem, że to nie rzecz statystyki, ale Państwa czasu i uwagi, którą postanawiacie nas zaszczycać.

Naszą ambicją jest nie tylko dostarczać Państwu praktycznych rozwiązań w kontekście polskiego systemu edukacyjnego, ale także dostarczać informacji ze świata. Z przyjemnością informujemy, że rozwija się na Eduradzie dział zagraniczny. Po Australii, przyszedł czas ma Stany Zjednoczone. Polecamy artykuł o strajkach amerykańskich nauczycieli. Na naszej stronie znajdziecie Państwo także odpowiedź na często zdawane pytanie, ile przechowywać kartę indywidualnych potrzeb ucznia. Udzielił jej nasz znakomity specjalista Robert Ludwiniak. Szczególnie polecamy także artykuł publicystyczny Wojciecha Turewicza, w którym założyciel i prezes Instytutu Kształcenia Eko-Tur odważnie omawia wyzwania, przed którymi staje współczesna szkoła.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszym Portalem głos postanowił zabrać Wojciech Turewicz. W swoim liście prezes grupy Eko-Tur pisze:

Drodzy Czytelnicy,
jestem także i Wam bardzo wdzięczny, że odwiedzacie Eduradę. Wiem, że nasz serwis służy Wam do doskonalenia własnej pracy, chociaż mam także pełną świadomość, że jesteśmy na początku drogi do pełnej satysfakcji . Są to nasze początki i jestem przekonany, że z każdym następnym wydaniem jakość naszych artykułów będzie coraz wyższa.

Uwierzcie mi, jest to fantastyczne obserwować, jak nasi autorzy uaktywniają następne pokłady swoich możliwości. Nabieram przekonania, że ten proces jest nieskończony. Zapraszamy Was także do aktywnego udziału. Macie swoje przemyślenia i własne mądrości. Podzielcie się nimi. Dzięki Wam Edurada stanie się najbardziej nowoczesnym portalem, bo będą ją tworzyć zarówno autorzy, jak i czytelnicy.

 Z serdecznymi pozdrowieniami dla autorów, czytelników i redakcji Edurady

Wojtek Turewicz
Prezes grupy EKO-TUR

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *