Mamy Niepodległą!

W tym tygodniu w związku ze środowym świętem Edurada tylko przez cztery dni!

W środę obchodzimy Święto Niepodległości. Niezależnie od przekonań politycznych życzymy sobie i Państwu, aby dzień ten był dla nas wszystkich radosną i podniosłą okazją do celebrowania możliwości życia i funkcjonowania w wolnym, demokratycznym kraju o bogatej historii i fascynującej kulturze. Wywieśmy flagi, pójdźmy na jesienny spacer, porozmawiajmy z bliskimi o tym, co dla nas oznacza być Polakiem. To święto nas wszystkich: tych z prawa i tych z lewa, wierzących i ateistów, zaangażowanych politycznie i społecznie… Cieszmy się, że MAMY NIEPODLEGŁĄ!!!

Wolna środa to czas na świętowanie, jednak cztery pozostałe dni Edurada wypełni treścią! W poniedziałek zapraszamy do lektury artykułu Aleksandry Możejko, która przygląda się cyklicznemu charakterowi procesu tworzenia. Polecam – do przeczytania, przemyślenia i podyskutowania.

We wtorek Wojciech Turewicz porusza najtrudniejszy chyba aspekt komunikacji interpersonalnej: krytykę. Jak sobie z nią radzić? Co zrobić, aby nas nie przygniotła i nie odebrała nam motywacji? Czy krytyka może być doświadczeniem pozytywnym? Przeczytajcie Państwo – dla mnie ten tekst jest bardzo ważny.

W czwartek i piątek będziemy kontynuować tematy z poprzedniego tygodnia: czwartek to neurodydaktyka w codziennej praktyce szkolnej, piątek zaś – porady dla rodziców: co robić, aby dziecko nie bało się szkoły?

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy Państwa do lektury i życzymy spokojnego tygodnia!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *