Test e-podręcznika

Książki dla klas I-III dostępne na platformie internetowej.

Testowe fragmenty e-podręcznika do edukacji wczesnoszkolnej, czyli dla klas I-III szkoły podstawowej, zostały w czwartek udostępnione na platformie internetowej www.epodreczniki.pl. Przygotowała je Grupa Edukacyjna SA.

E-podręcznik dla najmłodszych uczniów został uporządkowany według naturalnego cyklu przyrody, opiera się na czterech częściach odpowiadających poszczególnym porom roku. Każda część została podzielona na bloki tematyczne, a te z kolei na poszczególne tematy. Aby przejść do określonego tematu trzeba klikać odpowiednie ikony.

Bohaterami e-podręcznika są bliźniaki Julka i Kuba, które właśnie rozpoczynają naukę w szkole, w pierwszej klasie. Niechcący otwierają oni przejście do świata równoległego – fantastycznego świata zgrzyciaków. Korzysta z tego zły Profesor Zgrzyt, szalony naukowiec, który zamiast tworzyć woli wszystko psuć.

źródło i cały tekst: http://samorzad.pap.pl/depesze/redakcyjne.edukacja.aktualnosci/144236/Test-e-podrecznika–Ksiazki-dla-klas-I-III-dostepne-na-platformie-internetowej

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *