Tuż przed Wigilią…

Czeka nas wyjątkowy tydzień, radosne oczekiwanie na najważniejsze dni w roku – Święta Bożego Narodzenia – pachnące choinką, domowymi wypiekami, wypełnione śmiechem i radością… Praca wre, jesteśmy z Wami do zakończenia zajęć edukacyjnych w szkołach, przygotowaliśmy więc serię ciekawych publikacji

Czeka nas wyjątkowy tydzień, radosne oczekiwanie na najważniejsze dni w roku – Święta Bożego Narodzenia – pachnące choinką, domowymi wypiekami, wypełnione śmiechem i radością…

Praca wre, jesteśmy z Wami do zakończenia zajęć edukacyjnych w szkołach, przygotowaliśmy więc serię ciekawych publikacji:

 

Już dzisiaj ważny tekst na temat mobbingu w miejscu pracy. Czym jest mobbing, co stanowi art. 94 kodeksu pracy? – wyjaśnia Anna Kozimor-Cyganik.

We wtorek, na specjalną prośbę naszych Czytelników, Monika Zdrzyłowska tłumaczy trudne zjawisko samookaleczeń wśród dzieci i młodzieży.

Małgorzata Dróżka przypomina, dlaczego warto i trzeba poddawać ewaluacji szkolny program wychowawczo-profilaktyczny – o tym przeczytacie w środę, a w czwartek kończymy optymistycznym akcentem w postaci tekstu Bożeny Brzozowskiej o potrzebie pasji w nauczaniu.

 

Wkrótce przybędziemy też ze świątecznymi życzeniami. Oczekujcie nas! Wracamy po Nowym Roku

Zapraszamy na naszą nową stronę z ofertami pracy dla nauczycieli:

Praca dla nauczyciela

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *