Urodziny Karoliny

Nie jest łatwo w dzisiejszych czasach być kobietą. Oczekiwania społeczeństwa niejednokrotnie przerastają nasze możliwości.

Perfekcyjna matka – opiekunka domu, podtrzymująca ciepło rodzinne i dbająca czule o gniazdo; wspaniała żona-przyjaciółka, powierniczka, podpora męża; profesjonalny pracownik-zawsze przygotowana, poprawna, orędowniczka, odważna i stawiająca czoła wszelkim wyzwaniom. Kobieta występuje w kilkunastu rolach, a która rola jest najważniejsza to dylemat niejednej z nas.

Dziś chcemy złożyć nasze słowa uznania i podziwu kobiecie, która zawsze staje na wysokości zadania. Kobieta, która stoi na czele naszego wydawnictwa i dba aby każdy artykuł ważył i służył nam wszystkim. Kobieta, która walczy i zawsze dąży do usatysfakcjonowania wymagającego świata czytelników.

Mimo, iż wkłada w każdą ze swych ról całe serce, starcza jej go, aby być fantastyczna matką czterech synów, doskonała żoną, a zarazem znakomitym wykładowcą Instytutu Kształcenia Eko-Tur.

Życzymy jej dziś, w dniu urodzin, aby zawsze towarzyszyła jej pogoda ducha oraz serdeczność, którą okazuje wszystkim dookoła.

Karolinko, aby nigdy nie zabrakło Ci weny i samozaparcia oraz abyś czerpała od ludzi samą pozytywną energię.!

Najlepszego Karolinko!

życzy cały zespół Instytutu Kształcenia Eko-Tur

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *