Usłyszcie nas!

Rozpoczynamy z mocnym przytupem kolejny tydzień w naszej Redakcji. Powiało cieplejszym powietrzem, więc chcielibyśmy powoli zacząć Was budzić z zimowego letargu. Hasło na ten tydzień brzmi: Usłyszcie nas!

Drodzy Czytelnicy!

Rozpoczynamy z mocnym przytupem kolejny tydzień w naszej Redakcji. Powiało cieplejszym powietrzem, więc chcielibyśmy powoli zacząć Was budzić z zimowego letargu. Hasło na ten tydzień brzmi: Usłyszcie nas! Ponieważ staramy się poruszać ważne dla oświaty tematy. W tym tygodniu kończymy temat kontroli zarządczej oraz poruszamy niezwykle istotną kwestię obcokrajowców w polskich szkołach – jest ich aż ponad 57 000 tysięcy! To jest prawdziwe wyzwanie i jednocześnie wspaniała wartość – wielokulturowość!

Rozpoczynamy także w ramach Piątkowego Kącika Komunikacyjnego ciekawy cykl artykułów poświęconych aktywnemu słuchaniu – kto ma uszy, niechaj słucha!

Mamy nadzieję, że czujecie pierwszy przypływ wiosennej energii, za oknem słychać już śpiew ptaków i słońce jakoś tak śmielej się do nas uśmiecha. Cieszmy się zatem życiem i dobrym samopoczuciem! Wszystkiego dobrego na nadchodzący tydzień!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *