Wesołych świąt!

Szanowni Państwo, życzymy wszystkim naszym Czytelnikom radosnych, ciepłych i rodzinnych świąt. My z Eduradą wracamy po feriach świątecznych.

Nowe artykuły na naszej stronie już szóstego stycznia. Przez okres świąteczny zaprezentujemy raz jeszcze te artykuły, które wzbudziły Państwa szczególne zainteresowanie.

Wielu z nas podejmuje z Nowym Rokiem rozmaite wyzwania czy przyrzeczenia. W wypełnieniu ich wszystkich pomóc nam może niewątpliwie umiejętność zarządzania czasem. Już w poniedziałek zapraszamy do lektury tekstu, w którym omawiam najważniejsze zasady efektywnego działania. Do tego tematu powracam także w piątek.

We wtorek Wojciech Turewicz wypowie się na temat strachu przed ocenianiem. Ten tekst jest niezwykle dla mnie ważny, gdyż jako nauczyciel, redaktor nieustannie poddawany jestem ocenie. Czasem trudno przełknąć gorzką pigułkę, ale cóż… prawdziwy rozwój wydarza się zawsze poza sferą komfortu.

Środę rezerwujemy dla Marzeny Rudzewicz, która kontynuuje temat agresji uczniowskiej. Jednocześnie zapraszamy Państwa do prezentacji własnych sposobów na radzenie sobie z trudnym uczniem. Zapraszamy do kontaktu na adres redakcja.edurada@gmail.com.

W czwartek zapoznamy Państwa z czeskim systemem kształcenia. Grono naszych korespondentów zagranicznych powiększyła Aneżka Filgasova studentka ekonomii z Pragi.

Dobrych świat i pożytecznej lektury

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *