Wielki Powrót

Niektórzy biegną w podskokach, inni z pewną nieśmiałością i powątpiewaniem, czy aby na pewno to się dzieję naprawdę, jeszcze inni dziarsko maszerują, jakby właśnie wygrali los na loterii

     Niektórzy biegną w podskokach, inni z pewną nieśmiałością i powątpiewaniem, czy aby na pewno to się dzieję naprawdę, jeszcze inni dziarsko maszerują, jakby właśnie wygrali los na loterii…..powrót do szkoły: długi, trudny, niecierpliwy i wyczekiwany! Pół roku trwała dla uczniów polskich szkół izolacja społeczna, tyle samo dla ich nauczycieli, a więc powrót 2020/2021 to doniosłe wydarzenie, na które zdecydowana większość czekała z utęsknieniem. Co nas czeka? Co przyniosą kolejne miesiące? Tego nie wie nikt, ale nikt nie ma też wątpliwości, że 1 września 2020 na długo zapadnie nam w pamięć. Nowe wyzwania, nowe znajomości, nowe projekty edukacyjne i nowe doświadczenia, które sprawią, że znów dojrzejemy i staniemy się mądrzejsi.

   Zapraszamy na Nową Eduradę – przygotowaliśmy dla Was wiele nowości, trochę niespodzianek, ale przede wszystkim chcemy Wam towarzyszyć w tym radosnym powrocie do szkół i wspierać Was w codziennych zmaganiach. Już od dziś publikujemy najnowsze artykuły, które komentują aktualną sytuację w oświacie. Piszemy dla Was o najnowszych rozporządzeniach MEN, o wytycznych sanitarnych i wciąż odpowiadamy na pytania, które napływają do Redakcji. Bądźcie z nami! Otwieramy Nowy Rozdział!

Anna Kozimor-Cyganik

Redaktorka Naczelna

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *